23 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Головна>Новини>Розпочала роботу комісія, яка погоджуватиме відключення боржників від електромереж
  П'ятниця, 20 травня 2022 12:33

  Розпочала роботу комісія, яка погоджуватиме відключення боржників від електромереж

  20 травня установче засідання районної комісії, яка, відповідно до нового законодавства, відтепер надаватиме чи не надаватиме дозвіл підприємству енергозбуту на відключення від електромереж споживачів (крім населення), провів заступник голови РДА Віктор Фіщук. На початку роботи він зазначив, що функціонування такої комісії викликане потребами забезпечення на території району правового режиму воєнного стану.

  В ході засідання було уточнено алгоритм взаємодії військової адміністрації з постачальниками електроенергії: від підприємства надходять офіційні листи із зазначенням переліку боржників, а комісія у п’ятиденний термін розглядає кожен випадок окремо. Варто зауважити, що за 10 днів до пропонованої дати відключення, усіх боржників постачальник попереджає про необхідність погашення боргу рекомендованим листом, тож кожен має час, аби виправити ситуацію.

  Крім того, зазначив Віктор Фіщук, наказам Міненерго визначено перелік установ і організацій, відключати електроенергію яким заборонено. До нього входять усі органи державної влади, військові адміністрації та органи самоврядування, військові частини та центри комплектування і соціальної підтримки, установи, що забезпечують телекомунацію і зв’язок, заклади охорони здоров’я, відділи ДСНС, юстиції, правоохоронні структури, підприємства, що забезпечують водо-, тепло- та газопостачання, здійснюють транспортне сполучення залізничними, водними і наземними шляхами. До цього переліку за рішенням райвійськадміністрації можуть бути додані й інші суб’єкти господарювання, які, до прикладу, забезпечують мобілізаційні завдання, надають життєво необхідні послуги, виконують продовольчі програми тощо. За ініціативою заступника голови РДА до переліку споруд, які навіть тимчасово не можуть бути відключеними від електромереж, внесли і 85 об’єктів цивільного захисту, що використовуються в якості укриттів і сховищ.

  Отож, насамперед комісія визначатиме важливість і необхідність того чи іншого підприємтства-боржника, і лише тоді ухвалюватиме рішення про погодження на його відключення або ж про заборону на такі дії постачальника електроенергії. Втім, районна військова адміністрація закликає усіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані комунпослуги, адже кожна вчасно сплачена гривня - це внесок у перемогу на не менш важливому для України економічному фронті. 

  Переглядів 6613
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua