20 жовтня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
  • Керівництво
  • Влада і громадськість
    Регуляторна політика
    Порядок реєстрації
    Прес-центр
    Інвестиційний довідник
  • Публічна інформація
  • Каталог послуг
    Реформи в Україні
    Центр надання адмін послуг
  • Запобігання проявам корупції
  • Державний реєстр виборців
  • Відділ статистики інформує
  • Соціальний захист населення
  • Оголошення
  • Фінансовий контроль
  • Роз’яснення законодавства
  • Вивчення громадської думки
  • РДА звітує
  • Децентралізація влади
  • Правове забезпечення
  • Генплани населених пунктів
  • Очищення влади
  • Енергоефективність
  • ВИБОРИ-2019
  • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
  • Реєстр містобудівних умов
  • Протидія домашньому насильству
  • Конкурс на заміщення посад
  • АРХІВ НОВИН

    « Жовтень 2019 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 31      

    10-Perelik-Zem-Dil-001

    irc usr search

    Вівторок, 12 березня 2019 16:19

    Утворено дільничні виборчі комісії

    Автор
    Оцініть матеріал!
    (0 голосів)
      Окружна виборча комісія територіального виборчого округу №23 повідомляє про утворення дільничних виборчих комісій. Відповідно до постанови №22 від 12 березня 2019 року «Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України 31 березня 2019 року», склад дільничних виборчих комісій з виборів Президента України територіального виборчого округу № 23, затверджений.

     

    Окружна виборча комісія територіального виборчого округу №23 повідомляє про утворення дільничних виборчих комісій.

    Відповідно до постанови №22 від 12 березня 2019 року «Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України 31 березня 2019 року», склад дільничних виборчих комісій з виборів Президента України територіального виборчого округу № 23, затверджений.

     

     

    Додаток 1

    до постанови окружної виборчої комісії

    від 12 березня 2019 року  № 22

     

    СКЛАД

    дільничних виборчих комісій з виборів Президента України

    територіального виборчого округу № 23

     

    Дільнична виборча комісія № 070545

    Голова комісії – Климець Леонід Вікторович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

    Заступник голови комісії – Патоня Тетяна Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Секретар комісії – Бубало Валентина Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Члени комісії:

    Андрусик Марія Феодосіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Андрусик Олена Григорівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Артеменко Ніна Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Баховська Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Бондарчук Тетяна Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Бущук Людмила Григорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Вовк Любов Герасимівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Говіна Алла Андріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Марчук Валентина Андріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Оласюк Надія Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Савчук Людмила Артемівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Сащук Галина Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Філінюк Оксана Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

    Хомич Тетяна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Чубейко Олена Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070546

    Голова комісії – Божко Марія Семенівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Заступник голови комісії – Швайко Наталія Анатоліївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Секретар комісії – Любежаніна Надія Степанівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Члени комісії:

    Абрамович Катерина Степанівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Абрамович Людмила Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

    Бущук Тетяна Андріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Гаврилюк Любов Яківна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Євстратьєва Валентина Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Зімич Наталія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Колесник Тетяна Денисівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Комарчук Тетяна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Крисько Світлана Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Лопухович Наталія Валеріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

    Нестерук Олександр Васильович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Оласюк Галина Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Осадча Юлія Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Саковець Руслана Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Хвесик Любов Олексіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр

    Миколайович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070547

    Голова комісії – Хвесик Ганна Григорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Заступник голови комісії – Русило Володимир Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Секретар комісії – Швайко Людмила Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Члени комісії:

    Воронова Віта Йосипівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Гуменюк Микола Петрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Крат Алла Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Михальчук Світлана Антонівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Оласюк Лілія Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Охрімчук Євгеній Іванович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Русило Ніна Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Русило Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Хомич Віра Йосипівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Хомич Тетяна Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Чернюк Олена Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070548

    Голова комісії – Юрко Тетяна Степанівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Заступник голови комісії – Ткачук Жанна Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Секретар комісії – Русило Тетяна Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Члени комісії:

    Горщар Алла Йосипівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Горщар Анжела Йосипівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Горщар Наталія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Жилко Людмила Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Корх Алла Борисівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Оласюк Надія Андріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Пацалай Анатолій Степанович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Пацалай Тетяна Борисівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Савчук Марина Віталіївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Штельмах Іванна Миколаївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070549

    Голова комісії – Домальчук Ніна Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Заступник голови комісії – Карцева Олена Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Секретар комісії – Бартошик Олена Андріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Члени комісії:

    Бубайло Тамара Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Журик Ольга Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Ковальчук Олена Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Ковзолович Тетяна Андріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Кузьмич Катерина Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Ланевич Микола Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Ланевич Наталія Яківна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Луцик Тетяна Леонтіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Михальчук Галина Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Пасевич Світлана Євстафіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Петрик Наталія Миколаївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Поліщук Тетяна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Руднік Любов Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070550

    Голова комісії – Слепко Сергій Васильович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Заступник голови комісії – Богатко Віталій Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Секретар комісії – Гриневич Оксана Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Члени комісії:

    Андрусик Любов Іванівна, 1076 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Богатко Тетяна Захарівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Кадлубовська Ніна Юхимівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Клявзунік Іванна Анатоліївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Ковальчук Галина Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Ковальчук Станіслав Андрійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Колб Марія Андріївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Лозицька Лідія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Некрашевич Наталія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Пасевич Валентина Йосипівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070551

    Голова комісії – Крат Марія Олексіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Заступник голови комісії – Ковальчук Галина Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Секретар комісії – Ланевич Руслан Степанович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Члени комісії:

    Вітовщик Катерина Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Ланевич Любов Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Матюк Оксана Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Михальчук Андрій Олександрович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Михальчук Ольга Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Михальчук Світлана Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Пасевич Олександр Григорович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Сінчук Любов Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Черевко Марія Федорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070552

    Голова комісії – Бондар Марія Павлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Заступник голови комісії – Герець Віктор Семенович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Секретар комісії – Мельник Галина Вікторівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Члени комісії:

    Березюк Тетяна Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Веремійчик Лариса Сергіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Дарчич Оксана Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Дунець Віра Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Купрійчик Тетяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Мельник Валентина Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Павлік Віра Платонівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Савчук Світлана Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Сидорчук Тетяна Степанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Смаль Інна Сергіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Торогінський Сергій Іванович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Чубарик Наталія Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Яковчук Катерина Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070553

    Голова комісії – Сидорчук Іван Лукич, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Заступник голови комісії – Турко Світлана Серафимівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Секретар комісії – Литвинчук Олена Боніфатівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Члени комісії:

    Гриневич Галина Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Коваль Ганна Федорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Літвинчук Жанна Дем’янівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Літвинчук Надія Олексіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Мельник Олена Антонівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Павлік Валентина Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070554

    Голова комісії – Сахарчук Олена Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Заступник голови комісії – Ткачик Світлана Семенівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Секретар комісії – Семенюк Тетяна Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Члени комісії:

    Борисюк Наталія Анатоліївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Дорош Надія Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Іванюк Тетяна Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Ковалик Альона Павлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Ліштван Сергій Йонович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Матвійчук Галина Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

    Оленчук Ніна Федорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Поліщук Галина Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Поліщук Наталія Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Романчук Галина Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Романчук Галина Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Романчук Наталія Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Томашук Зоряна Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Томащук Валерій Федорович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Турик Євгенія Адамівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070555

    Голова комісії – Гаврилюк Світлана Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Заступник голови комісії – Мокич Ніна Степанівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Секретар комісії – Гловацька Любов Олексіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Члени комісії:

    Гловацька Віта Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Калитюк Наталія Федорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Лопухович Тетяна Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Невірець Віра Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Невірець Людмила Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Невірець Світлана Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Романчук Ірина Валеріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Романчук Людмила Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

    Турик Віта Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Турик Інна Миколаївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Турик Микола Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

     

    Дільнична виборча комісія № 070556

    Голова комісії – Видерко Марія Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Заступник голови комісії – Дишко Валентина Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Секретар комісії – Карапата Віра Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Члени комісії:

    Бединик Сніжана Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Дехтярук Людмила Григорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Камельчук Надія Йосипівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Ліштван Галина Яківна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Миколаюк Микола Петрович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Миколаюк Наталія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

    Наливайко Ольга Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Осипчук Тетяна Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Плясун Віра Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Плясун Людмила Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Плясун Микола Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Турик Ірина Власівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Фурдик Марія Павлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Хомич Галина Федорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Ярошик Оксана Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070557

    Голова комісії – Корець Людмила Максимівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Заступник голови комісії – Тарасюк Алла Павлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Секретар комісії – Ковзолович Валентина Олексіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Члени комісії:

    Данилік Тамара Григорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Камельчук Валентина Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Камельчук Наталія Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Кинчак Лариса Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Кичук Галина Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Ковалик Руслана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Кухарик Любов Федорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Миколаюк Зінаїда Федорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Миколаюк Сергій Іванович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Михальчук Юлія Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Ричук Анастасія Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Рябіїк Катерина Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070558

    Голова комісії – Лінік Руслана Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Заступник голови комісії – Герасимик Наталія Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Секретар комісії – Аврамець Артур Валентинович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Члени комісії:

    Бухвал Людмила Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Герасимик Наталія Пилипівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Кочук Ольга Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Кухарик Ольга Павлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Мартинець Іван Володимирович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Мельник Микола Степанович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Мельник Наталія Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Мельник Руслана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Мельник Тетяна Олександрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Прокопчук Галина Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070559

    Голова комісії – Зімич Степан Северіанович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Заступник голови комісії – Оласюк Валентина Федорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Секретар комісії – Шмаль Валентина Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Члени комісії:

    Будько Катерина Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Горщар Любов Самсонівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Зіміч Валентина Федорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Клямар Галина Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Комар - Стаховська Олена Адамівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Корх Людмила Дмитрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Кух Ольга Яківна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Кушнерик Олександр Миколайович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Литвинчук Ніна Яківна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Оласюк Володимир Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Оласюк Катерина Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Петрик Світлана Олексіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Свищ Неля Анатоліївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070560

    Голова комісії – Крисько Наталія Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Заступник голови комісії – Іванісік Григорій Володимирович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Секретар комісії – Березюк Андрій Степанович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Члени комісії:

    Бущук Галина Григорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Бущук Юрій Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Джуманюк Алла Анатоліївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Ісько Альона Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Клявзунік Людмила Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Клямаров Іван Володимирович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Колядич Інна Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

    Корець Лілія Павлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Лопухович Наталія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Оласюк Віктор Якович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Оласюк Сергій Павлович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Ших Валерій Леонідович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070561

    Голова комісії – Таранович Яна Віталіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Заступник голови комісії – Кирилюк Костянтин Платонович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Секретар комісії – Кинчак Олеся Костянтинівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Члени комісії:

    Борисюк Віталій Михайлович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Дем’яник Галина Семенівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Дишко Галина Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Дишко Лідія Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Жиговець Галина Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Зусько Світлана Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Комзюк Тетяна Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Мартинюк Любов Павлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

    Полупенько Сергій Адамович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Солошик Наталія Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Ткачук Валентина Тимофіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Токар Петро Феодосійович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Шитлюк Руслана Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Юхимук Ірина Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070562

    Голова комісії – Гречко Надія Олексіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Заступник голови комісії – Назарчук Антоніна Данилівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Секретар комісії – Ілюхіна Світлана Петрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Члени комісії:

    Абрамович Віктор Якович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Абрамович Іванна Вячеславівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Балейко Людмила Григорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Гречко Наталія Адамівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Жумік Ольга Сергіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Кузьмич Раїса Володимирівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Мозирчук Марія Олександрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Рибчик Віта Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Солоха Вячеслав Петрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Солоха Галина Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Солоха Лілія Валентинівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Солоха Наталія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Солоха Руслана Андріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070563

    Голова комісії – Солоха Юлія Адамівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Заступник голови комісії – Симонович Ольга Никифорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Секретар комісії – Кравчук Ольга Леонідівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Члени комісії:

    Зусько Галина Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Кравчук Оксана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Кузьмич Валентина Федорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Кузьмич Василь Миронович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Марчук Богдана Олексіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Симонович Любов Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Симонович Людмила Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Скупейко Оксана Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Солоха Любов Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Солоха Оксана Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Солоха Світлана Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Солоха Тамара Ульянівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070564

    Голова комісії – Гладич Світлана Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Заступник голови комісії – Герець Валентина Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Секретар комісії – Абрамович Марія Йосипівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Члени комісії:

    Березюк Марія Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Березюк Микола Прохорович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Герець Людмила Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Герець Юрій Хомич, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Гладич Таміла Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Данилик Людмила Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Домарацька Оксана Леонідівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Мандзик Ірина Володимирівнаа, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Мороз Галина Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Шоломіцькій Валерій Олександрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Шостак Альона Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Шостак Ірина Панасівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Шостак Оксана Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070565

    Голова комісії – Бишевич Наталія Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Заступник голови комісії – Швайко Надія Никодимівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Секретар комісії – Макарук Людмила Анатоліївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Члени комісії:

    Божко Наталія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Божко Тетяна Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Бубало Тетяна Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Веремійчик Іван Володимирович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

    Деміх Віра Созонівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Дусик Сергій Сергійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Козакевич Тетяна Андріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Кузьмич Галина Семенівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Муха Наталія Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Нечипоренко Ніна Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Христік Марія Платонівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Христінчик Любов Адамівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Шейко Леонід Олексійович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070566

    Голова комісії – Колошук Микола Петрович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Заступник голови комісії – Кулініч Світлана Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Секретар комісії – Радчук Світлана Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Члени комісії:

    Гапонюк Тетяна Федорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Колошук Наталія Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Комзюк Наталія Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Люсік Адам Григорович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Понікарчик Любов Степанівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Солоха Олена Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070567

    Голова комісії – Сидорук Володимир Олександрович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Заступник голови комісії – Динюк Василь Йосипович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Секретар комісії – Лавренюк Галина Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Члени комісії:

    Василюк Тетяна Юріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Гідзун Наталія Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Динюк Ростислав Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Довжик Сніжана Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

    Дорощик Оксана Олексіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Лавренюк Раїса Степанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Лавринюк Олег Васильович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Лукянчук Руслана Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Ляшук Любов Луківна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Мокич Оксана Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Николайчук Світлана Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Осійчук Ірина Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Остапчук Світлана Олексіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Романович Аліна Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070568

    Голова комісії – Лавренюк Лідія Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Заступник голови комісії – Ковальчук Надія Юхимівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Секретар комісії – Буснюк Сергій Миколайович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Члени комісії:

    Бегаль Світлана Мифодіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Ващук Юрій Филимонович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Михалік Надія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Оніщук Олена Сергіївн, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Панасюк Володимир Олексійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Самохвал Віра Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Сахарчук Галина Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Шумакович Станіслав Михайлович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

     

    Дільнична виборча комісія № 070569

    Голова комісії – Поліщук Андрій Васильович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Заступник голови комісії – Черевко Олена Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Секретар комісії – Масюк Надія Володимирівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Члени комісії:

    Бринчук Ольга Анатоліївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Бринчук Сергій Андрійович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Дудко Марія Вікторівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Жилко Лариса Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Жилко Любов Борисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Копитченко Інна Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Лащ Надія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Оласюк Віра Дем’янівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Онісімова Надія Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Подерня Марія Степанівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Поліщук Людмила Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Поліщук Олена Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Римарчук Едуард Анатолійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

    Чубейко Лідія Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070570

    Голова комісії – Оласюк Любов Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Заступник голови комісії – Швайко Віра Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Секретар комісії – Бринчук Зоя Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Члени комісії:

    Бринчук Олена Павлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Василюк Зоя Максимівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Деркач Тетяна Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Дудко Іванна Юріївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Дудко Тетяна Олександрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Куницька Катерина Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Подерня Галина Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Поліщук Альона Григорівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Поліщук Ніна Яківна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Черевко Віра Григорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Швайко Наталія Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070571

    Голова комісії – Довгун Юлія Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Заступник голови комісії – Будько Сергій Фадеєвич, 1950 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Секретар комісії – Почтар Галина Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Члени комісії:

    Бондарчук Роман Васильович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Горщарук Віра Адамівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Ковальчук Андрій Дмитрович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

    Косюк Валентина Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Крисько Тетяна Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Курінчук Ольга Олексіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Кух Наталія Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Літвинчук Анатолій Іванович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Медведюк Галина Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Медведюк Лариса Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Огір Галина Нестерівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Огір Яросла Олександрович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Стефанюк Надія Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Труш Віра Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070572

    Голова комісії – Бондарчук Валентин Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Заступник голови комісії – Дарчич Ганна Федорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Секретар комісії – Любежаніна Неля Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Члени комісії:

    Гарманюк Микола Артемович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Гладіч Ольга Степанівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Деніх Тетяна Анатоліївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

    Домашич Олександра Юріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Клявзунік Олена Адамівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Корець Віра Григорівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Корець Галина Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Корець Надія Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Корнач Валентина Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Любежаніна Ольга Хомівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Любчик Лариса Павлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Мартинюк Лідія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Медведюк Галина Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Труш Аліна Миколаївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070573

    Голова комісії – Оласюк Ольга Семенівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Заступник голови комісії – Лопухович Людмила Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Секретар комісії – Клямар Віра Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Члени комісії:

    Березюк Тетяна Федорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Божко Сергій Михайлович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Деміх Наталія Валеріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Клямар Микола Пилипович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Сірець Любов Купріянівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Філозоф Ганна Йосипівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Хомич Ніна Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Юхимчук Ірина Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070574

    Голова комісії – Хомич Юрій Йосипович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Секретар комісії – Мартинчук Тетяна Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Члени комісії:

    Божко Ірина Анатоліївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Бущук Людмила Анатоліївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Демих Юлія Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Деміх Марія Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Клямар Ольга Парамонівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Мартинчук Костянтин Феодосійович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Мартинчук Ніна Григорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Мартинчук Ольга Феодосіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Хомич Надія Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070575

    Голова комісії – Горщарук Іван Іванович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Заступник голови комісії – Бартошик Ольга Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Секретар комісії – Шукалович Катерина Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Члени комісії:

    Божко Михайло Михайлович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Карпук Антоніна Семенівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Купрійчик Анатолій Васильович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Мацерук Любов Степанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Павлючик Любов Павлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Сірець Василь Федорович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Шмаль Алла Адамівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070576

    Голова комісії – Гриневич Надія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Заступник голови комісії – Любежаніна Руслана Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Секретар комісії – Гриневич Ольга Степанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Члени комісії:

    Бубайло Анатолій Васильович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Горщар Світлана Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

    Гриневич Захар Захарович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Клявзунік Ніна Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Корх Євгенія Артемівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Корх Микола Карпович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Котисько Василь Степанович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Котисько Любов Кирилівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Кудлюк Віра Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Лінік Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Маковська Людмила Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Некрашевич  Олена Семенівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070577

    Голова комісії – Бубало Катерина Яківна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Заступник голови комісії – Джуманюк Марія Кіндратівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Секретар комісії – Хомич Валентина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Члени комісії:

    Арендарчук Світлана Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Артисюк Валентина Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Артисюк Марія Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Березюк Марія Калениківна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Будько Ольга Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Зімич Ніна Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Клямар Аліна Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Оласюк Людмила Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Оласюк Петро Тихонович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Хвесик Ніна Павлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Хвесик Ольга Степанівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Хомич Ірина Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Хомич Тетяна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070578

    Голова комісії – Козубович Надія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Заступник голови комісії – Іванісік Валентина Борисівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Секретар комісії – Корнійчук Марія Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Члени комісії:

    Іванісік Вікторія Віталіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Іванісік Галина Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Комарчук Тетяна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Кузьмич Валентина Олексіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Кузьмич Надія Анатоліївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Кузьмич Надія Федорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Кузьмич Наталія Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Маковська Марія Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Мюллер Валентина Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Олішкевич Софія Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Русило Світлана Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Стоянова Альона Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Швирид Валентина Лук’янівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070579

    Голова комісії – Филинюк Тетяна Юхимівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Заступник голови комісії – Михальчук Галина Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Секретар комісії – Куль Ольга Терентіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Члени комісії:

    Губчик Любов Степанівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Губчик Людмила Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Губчик Таїсія Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Кичук Людмила Тихонівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Кошель Наталія Леонідівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Маковська Галина Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Мякота Людмила Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Назарчук Алла Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Пасик Наталія Станіславівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Румин Ірина Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Фурдик Валентина Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Фурдик Василина Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Харчик Лариса Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070580

    Голова комісії – Домальчук Наталія Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Заступник голови комісії – Домальчук Оксана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Секретар комісії – Струк Ірина Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Члени комісії:

    Бринчук Людмила  Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Бурдак Ірина Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Бурдак Лариса Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Бурдак Тетяна Федорівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Гладь Ольга Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Домальчук Зінаїда Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Ігнатович Оксана Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Масюк Олена Вячеславівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Матюк Катерина Миколаївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Матюк Людмила Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Мирошниченко Катерина Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Пасевич Зоя Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Романюк Людмила Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070581

    Голова комісії – Матюк Андрій Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Заступник голови комісії – Матюк Галина Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Секретар комісії – Щерблюк Марія Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Члени комісії:

    Андрусик Галина Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Бартошик Євгенія Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Качинський Юрій Антонович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Ковальчук Тетяна Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Корх Світлана Анатоліївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Лащ Ніна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Матюк Василь Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Савонік Катерина Вікторівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Сацик Олександр Олекандроич, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Чміль Іванна Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Швайко Наталія Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070582

    Голова комісії – Іванішина Світлана Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Заступник голови комісії – Котик Галина Олексіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Секретар комісії – Ігнатюк Григорій Антонович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Члени комісії:

    Котик Інна Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Кравчук Наталія Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Мармус Анастасія Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Мирна Тетяна Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Некоз Олена Данилівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Остимчук Леся Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Остимчук Олена Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Панасюк Олексій Олексійович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Пархомчук Любов Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Скорбич Валентина Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Токарчук Тетяна Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Хвальчик Микола Петрович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Якимчик Тетяна Григорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070583

    Голова комісії – Вакуліч Галина Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Заступник голови комісії – Любчик Тетяна Русланівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Секретар комісії – Любчик Людмила Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Члени комісії:

    Гудько Віра Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Занько Лілія Григорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Літвинчук Олена Єрміївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Любчик Любов Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Любчик Людмила Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Любчик Надія Андріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Любчик Ніна Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Любчик Олена Хомівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Любчик Тетяна Дмитрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Федун Віта Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070584

    Голова комісії – Корець Аліна Вікторівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Заступник голови комісії – Корець Оксана Павлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Секретар комісії – Артисюк Галина Йосипівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Члени комісії:

    Артисюк Альона Анатоліївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Деміх Лариса Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Іванісік Ніна Тимофіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Іванісік Ніна Тимофіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Іванісік Ольга Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Корець Галина Федорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Матвійчук Віра Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Матвійчук Сніжана Григорівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Турко Віта Борисівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070585

    Голова комісії – Артисюк Андрій Васильович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Секретар комісії – Бишевич Валентина Савівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Члени комісії:

    Жилко Світлана Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Кізімчук Володимир Миколайович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Литвинчук Степан Семенович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Шмат Ніна Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Шукалович Василь Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр

    Леонідович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070586

    Голова комісії – Тимонік Андрій Володимирович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Заступник голови комісії – Данилик Іван Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Секретар комісії – Хрупчик Любов Сергіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Члени комісії:

    Байбула Тетяна Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Ветлянчук Світлана Григорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

    Губарик Ольга Аврамівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Ількевич Надія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Краснодемська Наталія Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Купрійчик Віталій Васильович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Купрійчик Ніна Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Михалик Раїса Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Тимонік Лариса Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Тимонік Світлана Григорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Хвесик Валентина Лаврентіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Хрупчик Людмила Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

    Шевчик Анатолій Михайлович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070587

    Голова комісії – Хвесик Анатолій Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Заступник голови комісії – Хвесик Олена Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Секретар комісії – Хрупчик Наталія Леонідівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Члени комісії:

    Абрамович Юлія Михайлівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Казбан Валентина Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Марчик Олена Антонівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Марчик Олена Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Марчик Тетяна Степанівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Михалик Наталія Михайлівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

    Сінчук Людмила Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Сінчук Тетяна Тимофіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Сірець Наталія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

    Хвесик Леонід Єрмійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Хвесик Микола Григорович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

     

    Дільнична виборча комісія № 070588

    Голова комісії – Саливончик Надія Володимирівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

    Заступник голови комісії – Русинчук Світлана Юхимівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

    Секретар комісії – Саливончик Анатолій Йосипович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

    Члени комісії:

    Вознюк Ольга Лукашівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

    Ковальчук Людмила Павлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

    Лимнюк Роза Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

    Потапчук Ольга Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

    Саливончик Надія Адамівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

    Саливончик Тарас Валерійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

    Саливончик Тетяна Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

    Саливончик Тетяна Йосипівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

    Шумик Віктор Сергійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

    Шумик Галина Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

     

    Секретар

    окружної виборчої комісії

    Ляцевич О. В.

    Переглядів 577 Останнє редагування Середа, 13 березня 2019 11:37
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Любешівська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
    Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
    © 2014 lbsadm.gov.ua