Версія для друку
Четвер, 20 лютого 2020 16:52

Троє юнаків проходитимуть альтернативну (невійськову) службу

Відповідні рішення були прийняті під час засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби, яка проходила сьогодні, 20 лютого 2020 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Фесика.

Альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової  служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і, вони належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю (перелік таких організацій затверджений Постановою Кабміну від 10.11.1999 року № 2066).

На засіданні комісії було розглянуто три заяви від мешканців Любешівського району про направлення на альтернативну (невійськову) службу у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями.

За результатами розгляду наявних матеріалів комісією відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» було ухвалене рішення щодо направлення юнаків  для проходження  альтернативної служби на підприємства селища, при умові придатності їх до строкової військової служби, що встановлюється призовною комісією.

Також на засіданні комісії були розглянуті три справи про закінчення терміну проходження альтернативної (невійськової) служби. Юнаки проходили службу в Любешівському КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» та в ДП «Любешівське ЛМГ». Згідно поданих підприємствами відомостей про використання робочого часу, призовники відслужили 27 календарних місяців і відпрацювали необхідну кількість робочих днів. Тому, в результаті розглянутих матеріалів та згідно ст.20 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» комісією було вирішено припинити строки проходження альтернативної (невійськової служби).

 

DSCN4054.JPG

Відділ правового забезпечення та з питань 
діяльності керівництва апарату районної 
державної адміністрації

Переглядів 393