Версія для друку
Четвер, 20 лютого 2020 08:45

Звернення голови райдержадміністрації Сергія Фесика з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі району!

Безліч трагічних сторінок налічує літопис української історії. Однією з них є буремні події 2013-2014 років. Вони назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватимуть про сумний початок 2014-го... 

Здавалося б, таке звичайне і зрозуміле людське бажання жити в кращій країні було цинічно та безжально розстріляне кулями снайперів. Більше сотні загинули, тисячі отримали поранення. Герої Небесної Сотні своєю відданістю, небаченою жертовністю та мужністю змінили хід історії нашої держави – в ім’я незалежності, в ім’я відновлення людської гідності.

Сьогодні ми схиляємо голови в пам'ять про тих, хто віддали своє життя за європейське майбутнє України; тих, хто пішли на свідому самопожертву заради європейського вибору. Наші серця сповнені болем та скорботою, адже загинуло стільки невинних людей, прекрасних синів нашої України. Серед них і наш земляк, уродженець села Деревок – Едуард Гриневич.

Боляче, що гинуть кращі сини українського народу. І сьогодні ми  вшановуємо їхню пам'ять. Пам’ятаймо, вони віддали своє життя за нас із вами. 

Україна вже ніколи не буде такою, якою вона була. Перед лицем всього світу українці показали свою велич і рішучість відстоювати дані права: свободу, справедливість і гідність. Майдан завжди житиме у наших серцях як історичний символ об’єднання Українського нараду, що символізує початок нової віхи в нашій історії. 

Світла пам’ять тим, хто зробив нашу країну іншою. Їх вчинки не будуть забуті ніколи. Країна змінилася. Настала нова історична віха.

Вічна пам’ять загиблим Героям.

Слава Україні!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації Сергій Фесик

Переглядів 177