Версія для друку
Четвер, 06 лютого 2020 13:05

Великоглушанська ЗОШ виборола І місце у Всеукраїнській трудовій акції «Парад квітів біля школи»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, впродовж 2019 року було проведено щорічну Всеукраїнську трудову акцію «Парад квітів біля школи» .

На конкурс були надіслані роботи з 20-ти областей України. Серед конкурсантів з Волинської області свою роботу представили і учениці 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Велика Глуша – Медведюк Вероніка та Смаль Ірина, керівники - вчителі біології Іванюк Наталія Яківна та Клімарчук Олеся Володимирівна, які в результаті зайняли І місце. Переможці були удостоєні грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за проведену практичну діяльність з розробки та впровадження проєктів озеленення навчальних закладів під час Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи».

До відома: трудова акція «Парад квітів біля школи» проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України обласними та районними центрами юних натуралістів України.

Головною метою акції є формування екологічної культури особистості та відповідальності за збереження природного середовища перед майбутніми поколіннями, активізація пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності учнівської молоді, покращення зовнішнього озеленення навчальних закладів.

Завдання акції:

- активізація роботи загальноосвітніх закладів по благоустрою та покращення стану їх зовнішнього озеленення;

- спрямування зусиль навчальних закладів на спільні практичні дії по оздоровленню навколишнього середовища та благоустрою прилеглої території;

- розвиток в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються;

- залучення учнівської молоді до озеленення та впорядкуванню території навчальних закладів та закладів соціальної сфери;

- залучення дітей та підлітків до розробки проектів озеленення навчальних закладів та практичне впровадження цих проектів.

Відділ правового забезпечення та з питань 
діяльності керівництва апарату районної 
державної адміністрації

Переглядів 210

Галерея зображень