Версія для друку
Середа, 11 вересня 2019 10:15

Запрацювало нове приміщення лісництва ДП СЛАП «Любешівагроліс»

10 вересня 2019 року відбулося офіційне відкриття нового приміщення і господарських будівель Залізницького лісництва ДП СЛАП «Любешівагроліс».

 На церемонію відкриття завітали і поважні гості – начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, голова районної ради Петро Нагорний, голова селищної ради  Олег Кух, в. о. старости Залізницького старостинського округу Любов Михальчук, керівники Волинських лісгоспів та працівники ДП СЛАП «Любешівагроліс».

Долучився до урочистостей й представник виконавчої гілки влади в регіоні – голова Любешівської РДА Сергій Фесик, який у вітанні зазначив: «Ліс – справжній живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє районне лісове господарство для економіки краю, який величезний позитивний вплив має на навколишнє середовище. А люди, що професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету».

З вітальним словом до лісівників звернувся і директор лісового господарства Віктор Симонович. Він подякував усім, хто був причетний до реалізації цієї справи, а особливо головному лісівнику Володимиру Фесику та колективу Залізницького лісництва.

Того ж дня був здійснений молебень із чином освячення нового лісництва, який звершив настоятель місцевого храму Іоанн Кропивський.

Також, окрім відкриття лісництва, того дня свій ювілейний день народження відзначав директор ДП СЛАП «Любешівагроліс» Віктор Симонович, якому було вручено гідну нагороду – звання «Почесний громадянин Любешівського району» (відповідно рішення сесії районної ради №33/12 від 26.06.2019 р.).

Нагрудний знак, посвідчення та символічну стрічку керівнику лісового господарства вручив голова районної ради Петро Нагорний.

Фото Мирослави Струк

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи 
та інформаційних технологій апарату районної 
державної адміністрації

Переглядів 205

Галерея зображень