Версія для друку
Субота, 24 серпня 2019 07:49

Привітання голови райдержадміністрації Сергія Фесика з нагоди Дня незалежності України

Шановні жителі району!

Сердечно вітаю вас із національним святом нашої держави — Днем незалежності України!

24 серпня – визначна дата, яка започаткувала нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпила вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

Зараз перед нашим суспільством постали виклики, які перевіряють на міцність прагнення українського народу до самостійності та незалежності. Україна переживає найважчі дні своєї історії в протистоянні з силами, що посягають на суверенітет держави. Саме в цей час і викарбовується усвідомлення народу, що тільки в єдиній незалежній і суверенній країні є майбутнє української нації.

Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Тож нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним. Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою голова районної державної адміністрації 
Сергій Фесик

Переглядів 109