Версія для друку
П'ятниця, 31 травня 2019 17:01

У переддень Міжнародного дня захисту дітей патронатні шефи відвідали своїх підопічних

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Саме тому вже стало доброю і гарною традицією на Любещівщині зустрічі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей–вихованців дитячих будинків сімейного типу та їхніх батьків–вихователів з патронатними шефами з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, які організовуються службою у справах дітей райдержадміністрації. Кожного року патронатні шефи – керівники установ, організацій та підприємств району, відвідають родини своїх підопічних на місцях. 

В переддень свята, начальник  служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Демих та головна медична сестра Любешівської ЦРЛ Галина Фесик відвідали своїх підопічних – Бутовин Аліну, Бутовин Інну, Калитку Анну та Калитку Сергія та від трудових колективів райдержадміністрації та ЦРЛ діткам вручили солодощі та подарунки. Діти виховуються у прийомній сім’ї Ніни та Віталія Устимчуків, які проживають у селі Седлище. Окрім прийомних діток, сім’я виховала ще шестеро своїх дітей, які вже є дорослі і мають свої сім’ї. Тож тепер виховують ще й онуків.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи 
та інформаційних технологій апарату районної 
державної адміністрації

Переглядів 296

Галерея зображень