Версія для друку
П'ятниця, 31 травня 2019 13:43

І знов акації цвітуть без нього…

Сьогодні, 31 травня, коли  все навкруги квітне, своє день народження святкував би простий хлопець з Деревка, якого в селі знали і поважали – Едуард Гриневич. Цього дня йому виповнилося б 34 роки.

Проте, не судилось…в день народження Героя Небесної Сотні Едуарда Гриневича, квіти несуть до його могили.

Відвідали місце спочинку загиблого та вшанували світлу пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів на могилу приїхали голова райдержадміністрації Сергій Фесик та голова районної ради Петро Нагорний.

Едуард Гриневич на Майдан приїздив тричі. Коли поїхав востаннє, вступив до «Волинської Сотні». 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській, ворожа куля снайпера обірвала життя молодого 28-річного хлопця, який вірив до останнього подиху у свободу рідної країни. 

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Едуарду Гриневичу було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

На фасаді Любешівського технічного коледжу Луцького національного технічного університету, де навчався Едуард, встановили пам'ятну дошку. Така ж дошка є і в його рідній школі. 31 травня 2017 року, – в День народження Едуарда Гриневича, – в його рідному селі Деревок Любешівського району, на центральній площі, названій його іменем, було відкрито пам’ятний знак Герою.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи 
та інформаційних технологій апарату районної 
державної адміністрації

Переглядів 302

Галерея зображень