Версія для друку
П'ятниця, 24 травня 2019 09:31

Вітання голови райдержадміністрації Сергія Фесика з нагоди свята останнього дзвоника

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Вітаю вас із чудовим святом – Днем останнього дзвоника! Це завжди урочисте й хвилююче свято як для батьків, так і для учнів та їхніх учителів-наставників.

Для більшості школярів останній шкільний дзвоник – це змога відпочити, загартувати себе, набратися сил. А для випускників – це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя.

Впевнений, школа дала вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті. І кожен з вас зможе гідно приймати виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення.

Будьте сміливими і впевненими в собі, не пасуйте перед труднощами, не бійтеся мріяти, ставте перед собою цілі і досягайте їх!

Бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Саме від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашої України.

Міцного здоров’я вам, натхнення та нових відкриттів.

 

З повагою голова Любешівської райдержадміністрації Сергій Фесик

Переглядів 289