Версія для друку
Середа, 22 травня 2019 09:59

ЗНО-2019: 21 травня розпочалась основна сесія

З вівторка 21 травня 2019 року в Україні розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. До участі у тестуванні зареєструвалися понад 11300 волинян. У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочалось 21 травня тестуванням з математики та триватиме до 13 червня 2019 року.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО ОЦІНЮВАННЯ У 2019 РОЦІ:

21 травня

Математика

04 червня

Історія України

23 травня

Українська мова і література

06 червня

Біологія

27 травня

Іноземні мови (нім., франц., ісп.)

11 червня

Географія

28 травня

Англійська мова

13 червня

Хімія

30 травня

Фізика

 

ДЕ СКЛАДАТИ ЗНО?

Для кожного зареєстрованого учасника зовнішнього оцінювання на сайті УЦОЯО створена інформаційна сторінка (https://zno.testportal.com.ua/info/login ). На цій сторінці розміщене запрошення-перепустка на ЗНО, в якій вказано місце та час проведення тестування з кожного навчального предмета, а також буде розміщуватись основна інформація про перебіг тестування. Також на інформаційній.

Доступ до сторінки здійснюється за номером і пін-кодом, що вказані у сертифікаті ЗНО.  

ДОПУСК ДО ПУНКТІВ ТЕСТУВАННЯ

Допуск учасників зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО починається у день тестування о 10.15 год. та припиняється о 10.50 год.

Учасник зовнішнього оцінювання для допуску до пункту ЗНО обов’язково має пред’явити:

оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; оригінал документа, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті (паспорт, свідоцтво про народження); запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

УВАГА! У разі відсутності Сертифіката та документа, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання до пункту тестування не допускається.

Учасники зовнішнього оцінювання, які запізнилися, до пункту ЗНО не допускаються.

Центр ЗНО та МД Волинського ІППО.

Переглядів 274