Версія для друку
Неділя, 12 травня 2019 08:33

Привітання голови райдержадміністрації Сергія Фесика з Днем Матері!

Дорогі, шановні наші Матері!

У дні коли буяють квітом сади, ми вшановуємо найрідніших на Землі жінок, які подарували нам радість життя – наших Матерів. У долі кожного найкраще й найсвітліше пов’язане з Матір’ю – уособленням ніжності і тепла, доброти і щедрості душі. Кожен знає, що у материнському серці – безмежний океан тепла, любові, терпіння і самопожертви. Їй даруємо свої радості, до неї приходимо у тяжкі хвилини. І ніхто не дасть такої мудрої поради, як вона. Разом із Матір’ю вперше піднімаємо голову до зірок, щоб сприйняти одвічну красу неба, під яким нам судилося життя. Разом із Матір’ю пізнаємо перші кроки доріг земної мудрості.

Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що. Не стане слів, аби подякувати за Вашу материнську любов, що є для нас вічним пожиттєвим оберегом, за тепло вашого серця, котре завжди готове пробачити і зрозуміти. 
Низький уклін Вам, дорогі, за Ваш щоденний подвиг! Хай сьогоднішнє свято стане Днем вдячності нашим Матерям! І тим, хто вже став бабусею для наших дітей, і майбутнім молодим мамам, хто сьогодні носить під серцем нове покоління України. Не шкодуймо для своїх матусь уваги й любові. Хай ніколи не затьмарюються материнські очі горем. Хай сяють вони щастям і посмішками примножують радість дітей, онуків та правнуків.

З повагою голова райдержадміністрації Сергій ФЕСИК

Переглядів 379