Версія для друку
Середа, 08 травня 2019 15:20

Очільник району відвідав ветеранів Другої світової війни

З кожним роком все менше залишається тих, хто визволяв світ від нацизму. Натомість лави учасників бойових дій поповнюють уже їхні сини та онуки, яким доводиться захищати Україну від підступного ворога – сусідньої країни-агресора.

Традиційно в день відзначення у районі Дня пам’яті та примирення, голова районної державної адміністрації Сергій Фесик відвідав ветеранів Другої світової війни та щиро привітав із великим святом Перемоги. Очільник району вручив колишнім захисникам Вітчизни подарунки та подякували кожному за подвиг особистий та подвиг, який вони зробили для держави.

«Для нас ви завжди були взірцем того, як треба виконувати свій обов’язок та любити свою Батьківщину: перед родиною, перед країною. Спасибі вам. І нехай Бог посилає вам якомога більше здоров’я» – наголосив Сергій Іванович, спілкуючись з ветеранами. Натомість вони щиро дякували за увагу і турботу, ділились спогадами про ті важкі фронтові роки, і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи 
та інформаційних технологій апарату районної 
державної адміністрації

Переглядів 299