Версія для друку
Середа, 08 травня 2019 08:06

Звернення голови райдержадміністрації Сергія Фесика з нагоди Дня пам'яті та примирення

Шановні ветерани війни, дорогі земляки!

Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 75-ою річницею вигнання нацистів з України та інших пам’ятних дат Другої світової війни. Сімдесят п’ять роки тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці, серед яких були наші земляки-любешівці, в різних арміях самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога. 

День Перемоги над нацизмом – свято із сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього народи. Вогонь війни спалив чимало доль і мрій. 

Також це день вшанування живих: тих, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни, тих, хто в умовах радянського тоталітаризму, маючи в серці національну ідею, зумів довести, що українці – сильна нація, яка вистоїть перед будь-якими випробуваннями, тих, хто нині боронить нашу свободу та незалежність. 

Ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам і своїм прикладом надихають на перемогу наших вояків, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу. Тепер завдання нашого покоління відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, не дозволити розпалити вогонь нової світової війни, відродитися жахам фашизму, геноциду. Тож у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.

Низько вклоняємося Вам, дорогі ветерани, захисники рідної землі, дякуємо за патріотизм і мужність заради свободи нашої країни. Нехай мир і злагода завжди живуть у ваших душах і серцях, хай не болять ваші рани, а щастя і радість  ніколи не залишають ваші оселі. Міцного здоров’я  вам, благополуччя, родинного тепла і довгих мирних років життя.

З повагою голова районної державної адміністрації Сергій ФЕСИК

Переглядів 333