Версія для друку
Понеділок, 06 травня 2019 13:50

Головне управління ДФС у Волинській області просить господарюючих суб’єктів своєчасно сплачувати податки

Заборговані податки створюють ризики для виконання соціально важливих бюджетних програм та підривають ділову репутацію бізнесу, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

 Окрім того, системна і тривала несплата  податкових платежів до бюджетів різних рівнів своїм наслідком матиме нарахування пені та штрафних санкцій.

Тож, Головне управління ДФС у Волинській області звертається до представників бізнесу з проханням не зволікати з виконанням податкових зобов’язань.

Щоб не накопичувати борги, варто сплатити визначену суму до бюджету та в подальшому перераховувати передбачені законом податкові платежі до бюджету своєчасно, -  наголошують  в  ГУ ДФС у Волинській області.

З переліком двадцяти найбільших боржників до бюджету можна ознайомитися у вкладенні-додатку. У разі виникнення запитань - телефонуйте до управління погашення боргу ГУ ДФС у Волинській області за номером (0332) 777-129.  

Крім того, звертаємо увагу, що з більш детальною інформацією стосовно суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, можна ознайомитись у рубриці «Переліки» офіційного веб-порталу ДФС за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/296361.html.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області

Переглядів 311