Версія для друку
Четвер, 01 листопада 2018 17:32

Робочий візит голови ОДА Олександра Савченка на Любешівщину

Перебуваючи з робочим візитом на Любешівщині, голова облдержадміністрації Олександр Савченко відвідав ряд об’єктів. Зокрема, спільно з заступником голови облдержадміністрації Світланою Мишковець, начальником управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмилою Плахотною оглянули навчальний кабінет опорного закладу загальної середньої освіти «Любешівський ліцей» Любешівської селищної ради, де дітки навчаються за програмою «Нової української школи», її технічним оснащенням та оглянули відреконструйований блок молодших класів «Любешівського ліцею» з добудовою санітарних кімнат, на які були виділені кошти ДФРР.

Після чого оглянули нові автобусні зупинки в с. Проходи та Підкормілля на дорозі Р-14, які виготовили та безкоштовно встановили ДП «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Любешівагроліс» (директор Віктор Симонович).

Також губернатор проінспектував роботи по капітальному ремонту автомобільної дороги місцевого значення С030907/Т-03-08/-Деревок км 0+000 – км 3+200 Любешівського району Волинської області. Протяжність відремонтованого відрізку становитиме 3,2 км. Вартість робіт становитиме 12,4 млн.грню (співфінансування із селищного бюджету у 2018 році планується здійснити в межах 1,360 млн.грн.) Замовником даних робіт виступає Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації. Як зазначив підрядник, роботи планують завершити за два тижні.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи 
та інформаційних технологій апарату районної 
державної адміністрації

Переглядів 228

Галерея зображень