irc usr search

Головна>На Любешівщині відбувся Чемпіонат Волинської області з легкої атлетики
    П'ятниця, 09 червня 2017 18:08

На Любешівщині відбувся Чемпіонат Волинської області з легкої атлетики

За сприяння відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА, громадської організації «Федерація легкої атлетики Волинської області»,  9 червня 2017 року в Любешові  на стадіоні «Колос» відбувся Чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодші за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна - 2017».

На урочистому відкритті змагань були присутні: начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин, заслужений працівник фізичної культури і спорту Петро Чикида, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Степан Борисюк, голова районної ради Петро Нагорний та завідувач сектора у справах молоді та спорту РДА Василь Бурдак.

У змаганнях взяли участь 14 команд з області. Згідно Програми чемпіонату області, змагання з легкої атлетики є особисто – командними та включають в себе такі види: спортивна ходьба, стрибки у довжину, біг, метання спису, штовхання ядра. У командному заліку після запеклої спортивної боротьби були визначені переможці. Перше місце в Чемпіонаті області вибороли господарі змагань – команда Любешівської ДЮСШ, другу сходинку посіла команда Луцька, третє місце – за Володимир-Волинським.